O společnosti

Firma OBALY VYSOČINA s.r.o. vznikla v roce 1992. Její sídlo se nachází ve Žďáru nad Sázavou v kraji Vysočina, přibližně 40 km od krajského města Jihlava. Zabývá se distribucí veškerého obalového materiálu a zakázkovou výrobou PE sáčků a PE pytlů. Objednané zboží, které máme skladem, jsme schopni nejpozději do tří pracovních dnů dopravit k zákazníkovi. Zboží vyrobené na zakázku dodáme do dvacetijedna dnů. Dále zajistíme jakýkoliv obalový materiál dle požadavků zákazníka. Navrhneme nejefektivnější způsob balení požadovaného zboží.

Mezi náš hlavní sortiment řadíme zakázkovou výrobu LDPE pytlů a sáčků, stretch folie, vázací pásky, bublinkové folie, lepenky, mi sáčky a tašky, lepící pásky, folie a plachty, laserové štítky, rychlouzavírací sáčky, sáčky do košů, krepové pásky, oboustranné pásky, potravinářské folie, kartonové výztuže a hygienické potřeby. Na sekci hygiena neposkytujeme odběratelské slevy.

Zboží, které jsme schopni Vám dodat případně vyrobit, si můžete prohlédnout a objednat prostřednictvím našeho internetového obchodu nebo také zakoupit v naší prodejně na Jamské ulici ve Žďáru nad Sázavou, kde Vás rádi obsloužíme.

Při objednání nad 1800,- Kč s DPH doprava zdarma.

Naše pracovní doba je pondělí-pátek 6:30 - 16:30 hod., státní svátky: ZAVŘENO

Příjemný nákup obalových materiálů a dalšího sortimentu Vám přeje tým OBALY VYSOČINA.cz