O společnosti

Firma OBALY VYSOČINA s.r.o. vznikla v roce 1992. Její sídlo se nachází ve Žďáru nad Sázavou v kraji Vysočina, přibližně 40 km od krajského města Jihlava. Zabývá se distribucí veškerého obalového materiálu a zakázkovou výrobou PE sáčků a PE pytlů. Objednané zboží, které máme skladem, jsme schopni nejpozději do dvou pracovních dnů dopravit k zákazníkovi. Zboží vyrobené na zakázku dodáme do čtrnácti dnů. Dále zajistíme jakýkoliv obalový materiál dle požadavků zákazníka. Navrhneme nejefektivnější způsob balení požadovaného zboží.

Mezi náš hlavní sortiment řadíme zakázkovou výrobu LDPE pytlů a sáčků, stretch folie, vázací pásky, bublinkové folie, lepenky, mi sáčky a tašky, lepící pásky, folie a plachty, laserové štítky, rychlouzavírací sáčky, sáčky do košů, krepové pásky, oboustranné pásky, potravinářské folie, kartonové výztuže a hygienické potřeby. Na sekci hygiena neposkytujeme odběratelské slevy.

Zboží, které jsme schopni Vám dodat případně vyrobit, si můžete prohlédnout a objednat prostřednictvím našeho internetového obchodu nebo také zakoupit v naší prodejně na Jamské ulici ve Žďáru nad Sázavou, kde Vás rádi obsloužíme. Najdete nás i na MALL.CZ

Při objednání nad 1800,- Kč s DPH doprava zdarma.

Naše pracovní doba je pondělí-pátek 6:30 - 16:30 hod., státní svátky: ZAVŘENO

Příjemný nákup obalových materiálů a dalšího sortimentu Vám přeje tým OBALY VYSOČINA.cz

Doprava zdarma

Chcete získat dopravu zdarma? Stači objednat zboží v hodnotě 1800,- Kč s DPH.

Katalog ke stažení

Máte zájem o katalog našich produktů? Nabízíme Vám jej zdarma ke stažení ve formátu pdf.

STÁHNOUT KATALOG

Kontakty

Kancelář, sklad
Jamská 2498/67
591 01 Žďár nad Sázavou

tel.: +420 566 616 676
e-mail: [email protected]

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace